Naprawiamy odpryski powstałe po uderzeniu kamienia w szybę.  Średnica uszkodzenia nie może być większa niż 2 cm (wielkość monety dwuzłotowej), a jego umiejscowienie co najmniej 10 cm od rantu szyby.
Trzeba mieć świadomość, że prace naprawcze niosą za sobą ryzyko dalszego rozprzestrzenienia się pęknięcia, czego skutkiem będzie niestety wymiana szyby na nową.
Do naprawy szyb używamy specjalnej żywicy,  którą wtłacza się w ubytek, a następnie utwardza termicznie. Ma ona nieco inną strukturę niż szkło i po naprawie widoczny zostaje ślad.  Dlatego też nie zaleca się naprawiać odprysków, które znajdują się w polu widzenia kierowcy.
Końcowy efekt naprawy zależny jest od wielkości odprysku, kształtu czy zabrudzenia  (żywica łatwiej wypełnia odprysk, który jest „świeży”, niezabrudzony).  Aby zabezpieczyć ubytek przed gromadzeniem się zanieczyszczeń, warto zakleić to miejsce kawałkiem taśmy przezroczystej i czym prędzej umówić się na naprawę. Zapraszamy!

Koszt naprawy jednego odprysku:

auto osobowe 100-120 zł

auto dostawcze 120-150 zł

Czas naprawy ok. 40-60 min.

* Informacje cenowe  nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny