Siedziba firmy TomCar

Firma powstała w 1991 r. jako AUTO SZYBY Jerzy Tomczyk z siedzibą przy ul. Ks. Kordeckiego 4. Od początku swej działalności specjalizowaliśmy się w sprzedaży i montażu szyb samochodowych, jako jedni z pierwszych w regionie.

Rozwój firmy spowodował konieczność rozbudowy zakładu. W 2005 r., już jako TOM-CAR, przenieśliśmy siedzibę do nowo wybudowanego obiektu z dużą halą, co umożliwiło montaż szyb również w samochodach ciężarowych i autobusach bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Rozszerzyliśmy działalność o serwis opon, ręczną myjnię samochodową oraz sprzedaż i wypożyczanie boxów dachowych.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na rynku do naszej oferty wprowadziliśmy usługę przyciemniania szyb samochodowych folią.

Współpracujemy ze wszystkimi producentami szyb na rynku. W asortymencie posiadamy markowe szyby samochodowe oraz zamienniki posiadające wymagane certyfikaty CE (Conformité Européenne) lub CCC (China Compulsory Certification). Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem koncernu Pilkington oraz Saint-Gobain Sekurit.

Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę firm, flot oraz klientów indywidualnych. Realizujemy także usługę wymiany szyb w ramach ubezpieczenia (AutoCasco i Auto-Szyba).

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową poprzez portal aukcyjny Allegro.